Nový vodní prvek na dětském hřišti u Sv. Václava
LUCIE MAŠKOVÁ

Václavské předměstí

22

250000 Kč

4 měsíců

Veřejný prostor


22
Nový vodní prvek na dětském hřišti u Sv. Václava


Dětské hřiště s vodním prvkem je skvělou zábavou pro všechny vodomily. Vodní hřiště jsou v posledních letech velmi atraktivní a rodinami s dětmi velmi využívané. Hrací prvky budou vyrobeny z kvalitního dubového nebo akátového dřeva s prvky z oceli a bude se jednat například o vodní terče, korýtka, ruční pumpy, vodní kaskády i dřevěné mlýny.

My bychom chtěli v rámci projektu požádat o vodní prvek, který svojí atraktivitou naláká další malé návštěvníky na naše dětské hřiště a poskytne jim spoustu zábavy v letních měsících. Prostor dětského hřiště je v letních měsících téměř bez stínu a tento vodní prvek by určitě mohl pomoci k osvěžení dětí, které si zde hrají.

Zároveň využijeme možnosti podzemní vody a staré nefunkční studny, která zde pouze stojí a je nepoužívaná.

Tento vodní prvek tak přispěje:

-          Zatraktivnění dětského hřiště u sv. Václava

-          Využití staré nefunkční studny

V příloze přikládáme ilustrativní fotografie vodních prvků. Samozřejmě vždy záleží na konkrétní domluvě a návrhu vybraného dodavatele, se kterým bude konkrétní návrh vodního prvku řešen a následně vytvořen.  

Základní požadavky na vodní hřiště:

-          Dřevěná konstrukce

-          Vsakování vody zpět do přírody

-           Mezi prvky, které mohou být součástí - stříkací plošinky, vodní kaskády propojené stavidly a špunty, dřevěný mlýn, kyblíky na přelévání

-          Nutné zprovoznění a vyčištění studny

Doplnění vodního prvku na dětské hřiště u Sv. Václava AT15030064-0-24-Vodni-hratky.png.Doplnění vodního prvku na dětské hřiště u Sv. Václava 1716_vodni-prvek-akat-katalog.jpg.Doplnění vodního prvku na dětské hřiště u Sv. Václava 2600816002.png.Doplnění vodního prvku na dětské hřiště u Sv. Václava 1716_vodni-prvek-akat-katalog.jpg.Doplnění vodního prvku na dětské hřiště u Sv. Václava 3314614498.png.


Rozpočet projektu - návrh

Popis položky Počet jednotek Cena za jednotku Cena celkem
Herní prvek 1 100 000 100 000
Úprava studny atd. 1 150 000 150 000
Celkem 250 000